OPTIcentrum.pl - centrum soczewek - tanio, szybko i pewnieSoczewki Eyeye Bioxy 6 sztuk

65.00 zł
  • Lewe oko

  • Moc soczewek:
  • Krzywizna BC:
  • Średnica DIA:

Ocena: 0

Soczewki  Eyeye Bioxy to miesięczne, sferyczne soczewki kontaktowe produkowane przez firmę Eyeye.


Eyeye Bioxy  to sferyczne soczewki miesięcznej wymiany. Wykonano je z hypoalergicznego materiału  Hioxifilcon A , który sprawdza się znakomicie w przypadku alergików. Ma on takie same właściwości jak naturalny system zwilżania filmu łzowego, zapewniając wysoki komfort użytkowania przez cały miesiąc. Wysokie uwodnienie soczewki (57%) oraz odpowiednia przepuszczalność tlenu do rogówki powodują, że soczewki Eyeye Bioxy utrzymują oczy w świetnej kondycji, a komfort ich użytkowania przez cały miesiąc jest na najwyższym poziomie.

Soczewki  Eyeye Bioxy  posiadają asferyczny kształt, który zmniejsza deformację obrazu, a zaokrąglone krawędzie soczewki nie obciążają nabłonka rogówki, co przekłada się na mniejszą ilość mikrourazów. Soczewki posiadają  zabarwienie Light Blue , które ułatwia zakładanie soczewek, jednak nie zmienia koloru oka.

Eyeye Bioxy to sferyczne soczewki kontaktowe, stworzono je więc z myślą o krótkowidzach i dalekowidzach. Polecane są szczególnie osobom z wrażliwymi oczami oraz osobom mającym skłonność do alergii.

Wysyłka w ciągu ok 14 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

Brak opinii o tym produkcie

Dodaj swoją opinię

Copyright by OPTIcentrum 2010 Oprogramowanie: Shoper.pl | Wdrożenie: Laboratorium Sztuki Pi.